SIA Crobal Servis - tas ir uzņēmums, kas nodarbojas ar ūdens sagatavošanas sistēmu uzstādīšanu un apkalpošanu, ar ūdens attīrīšanas saistītām

precēm un ierīcēm.

SIA "Crobal Servis" jau vairāk nekā 13 gadus veiksmīgi darbojas dzeramā ūdens attīrīšanas sistēmu tirdzniecības un uzturēšanas jomā. Tas viss ir dabisks rezultāts no SIA Crobal Servis nepārspējamās reputācijas, kas vienmēr pilda savus pienākumus.

Mēs esam oficiālais Puricom Europe (Barcelona Spain) un Fluxtek (Valencia Spain) firmas produkciju pārstāvis Latvijā.

Mūsu uzņēmums tika dibināts 2005. gada martā. Daudzu gadu pieredze un vairāk nekā 2500 klientu ir labākais pierādījums tam, ka mūsu darbinieki ir augsti kvalificēti profesionāļi.Mūsu klienti ir:

Privātmāju un dzīvokļu īpašnieki.Ēdināšanas uzņēmumi (kafejnīcas, restorāni, bāri)Pārtikas rūpniecības uzņēmumi.Ķīmijas rūpniecības uzņēmumi.Medicīnas iestādes (stomatoloģijas kabineti, acu klīnikas, sanatorijas)Lauksaimniecības uzņēmumi, kas ražo ekoloģiski tīru produkciju,

kā arī citi uzņēmumi.

Ātri

Lielākā daļa produktu mūsu vietnē vienmēr ir pieejami. Tas ļauj mūsu klientiem īsā laikā iegādāties nepieciešamās preces, nevis nogaidīt tās piegādi nedēļām.

Ērti

Jūsu komfortam, esam nodrošinājuši visus iespējamos piegādes un apmaksas veidus. Maksājiet ar pārskaitījumu un saņemiet preci ar pakomātu palīdzību, izvēlieties kurjera piegādes pakalpojumus un maksājiet preces saņemšanas brīdī vai saņemiet preci paši – izvēle ir Jūsu rokās!

Jums ir radušies jautājumi ? Izmantojiet sev tuvu sakaru veidu – rakstiet e-pastu vai zvaniet.

Cleanwater.lv ofiss – vieta, kur Jūs esat vienmēr laipni gaidīti. Tas atrodas ļoti ērtā lokācijas vietā, Purvciemā. Blakus atrodas sabiedriskā transporta pietura “Mēbeļu nams”, bet tieši pretī ieejai – plaša bezmaksas auto stāvvieta.

Droši

Mēs pārdodam šīs kategorijas produktus kopš 2005. gada, un tas ir labākais rādītājs, kas raksturo mūsu uzticamību un atbildību kā pārdevēju. Tāpēc, kopā ar to, ko jūs pērkat, ne mazāk svarīgi ir tas, kur jūs pērkat.